Płyty PGM
SITA

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą, produkującą sita techniczne i inne wyroby znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu
tj.: wydobywczym, maszynowym, spożywczym, tworzyw sztucznych, chemicznym i w wielu innych. Długoletnie doświadczenie w branży sit pozwoliło nam osiągnąć jak najlepsze rezultaty zarówno w jakości wytwarzanych produktów jak i zorientować się na indywidualne potrzeby Klienta. Posiadamy doświadczenie w zakresie przesiewania, klasyfikacji, separacji i odwadniania.

Płyty gumowo-metalowe PGM

Oferujemy

PGM znalazły zastosowanie jako wykładziny gumowe zsypów, przesypów, zsuwni w zakładach przeróbczych surowców mineralnych, przemyśle węglowym, hutniczym z doskonałymi wynikami eksploatacyjnymi. Ze względu na swą uniwersalność, łatwość montażu, sprawdzoną funkcjonalność, mogą być montowane w miejscach, gdzie zależy nam na redukcji hałasu połączonej z dużą odpornością na ścieranie. 

Płyty gumowo-metalowe PGM

Żywotność PGM jest zdecydowanie wyższa niż dotychczas stosowanych wyłożeń z blach trudnościeralnych. PGM powstają poprzez połączenie w procesie wulkanizacji blachy stalowej grubości 2 mm z warstwą gumy trudnościeralnej. Płyty gładkie wykonywane są w dwóch standardowych wymiarach: – 1300 x 1400 mm – oraz 750 x 750 mm, a max. grubość wynosi 60 mm.