Akcesoria
AKCESORIA

Nasze Akcesoria do sit

Jesteśmy firmą, produkującą sita techniczne i inne wyroby znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu tj.: wydobywczym, maszynowym, spożywczym, tworzyw sztucznych, chemicznym i w wielu innych. Długoletnie doświadczenie w branży sit pozwoliło nam osiągnąć jak najlepsze rezultaty zarówno w jakości wytwarzanych produktów jak i zorientować się na indywidualne potrzeby Klienta. Posiadamy doświadczenia w zakresie przesiewania, klasyfikacji, separacji i odwadniania.

Listwa napinająca

Listwy napinające służą do poprzecznego umocowania sita w sortowniku. Można je stosować do wszystkich rodzajów sit drucianych, poliuretanowych oraz gumowych zaopatrzonych w zaczepy. Możliwe wykonanie również z ochronną powierzchnią z gumy lub poliuretanu.

Dysze natryskowe

Wykonane z poliuretanu dysze natryskowe są odporne na korozję. Cechują się małą skłonnością do zapychania. Bardzo dobrze sprawdzają się w instalacjach natryskowych w procesie płukania kruszyw na przesiewaczach. Wykonywane w trzech wariantach: Ø5, Ø7, Ø9 mm.

Kołki rozporowe wykonane z poliuretanu służą do zamocowania w konstrukcji podsitowej sit: poliuretanowych,gumowych, wykonanych w systemie kołkowym. W zależności od grubości sit kołki występują jako: B30, B40, B50.

Listwa dociskowa / klin / skrobaki

Listwa dociskowa, klin wykonane są ze zbrojonego poliuretanu odpornego na ścieranie. Służą do przymocowania płaszczyzn sitowych.

Profile ochronne

Wykonywane z gumy lub poliuretanu służą jako podkładki podsita, zapobiegają one uszkodzeniu sita. Profile są umiejscowione w miejscu styku sita ze stalowymi wspornikami w wewnętrznej części sortownika.

Konstrukcja podsitowa

Posiadamy w asortymencie stalowe konstrukcje podsitowe:

a) pod sita gumowe EPP ze szczeliną 20 mm
b) pod sita kołkowe z otworami Ø 24,8 mm
c) pod sita w systemie s85 ze szczeliną 14 mm

OFERTA

Dlaczego my

Lat na rynku

Zrealizowanych projektów

Zadowolonych klientów